0

Iki lemtingojo 2005 metų gegužės mėnesio jos gyvenimas iš tiesų atrodė kaip rožėmis klotas. Anksti pradėjusi aktorės karjerą, vėliau sėkmingai išgarsėjusi kaip dainininkė, seksualioji Australijos pop dievaitė Kylie Minogue patyrė, ką reiškia sirgti krūties vėžiu.

Svaiginama karjera

1968-ųjų gegužę gimusi Kylie Minogue aktorės karjerą pradėjo jau 1979-iais. Vienuolikmetė mergaitė gavo vaidmenį Australijos TV seriale „Skyways“. Sėkmė jai šypsojosi – netrukus Kylie tapo pagrindine, vaikams skirto serialo „The Henderson Kids“ žvigždute. Dar didesnės šlovės ji sulaukė pradėjusi vaidinti TV seriale „Neighbours“. Tapusi garsia, mergina sutiko dalyvauti labdaringoje akcijoje, kur sudainavo dainą „Loco-Motion“. Ir tai tapo lūžiu jos karjeroje - garsi muzikos leidybos kompanija nutarė jaunos televizijos žvaigždės dainą išleisti singlo pavidalu. Kylie net negalėjo susapnuoti, kad ši daina taps visų niūniuojamu Australijos hitu, o pačią Kylie visi ims tiesiog dievinti. Taip ji tapo trokštama viešnia įvairiausiuose renginiuose. Jaunosios žvaigždės muzikine karjera ir įvaizdžiu vaizdo klipuose pradėjo rūpintis garsi Londono kompanija „Stock Aitken and Waterman“.

minogue3.jpgVisame pasaulyje skambėjo vienas jos hitas po kito. Dainininkė tapo pasaulinio garso žvaigžde. Tada Minogue (1990) nusprendė žengti dar vieną žingsnį – atsiskirti nuo ilgą laiką ją globojusios kompanijos ir tapti nepriklausoma. Su ketvirtuoju jos albumu, dainininkė ėmė reikšti teises ir į dainų tekstus. Galiausiai ji savarankiškai įrašė du albumus „Kylie Minogue“ bei „Impossible Princess“, o užsimezgę ryšiai su grupės „Inxs“ vokalistu Michael‘u Hutchence‘u dar labiau padrąsino tęsti eksperimentus. Gimė naujas duetas – ji pradėjo dainuoti su Nick‘u Cave. Minogue gerbėjai džiūgavo, nes vienos dainos klipe galėjo pamatyti nuogą savo pop žvaigždę, plūduriuojančią vandenyne. Prasidėjo įspūdingi Kylie koncertiniai turai. Po to dar buvo daug sėkmingų albumų, daug kvapą gniaužiančių ir gerbėjų ovacijų lydimų singlų. Kylie buvo kviečiama į populiariausias TV laidas, jos veidas puikavosi populiariausiuose pasaulio žurnalų viršeliuose. Atrodo, sėkmės jai galėjo pavydėti bet kas.

Netikėta žinia apie ligą

Kai atrodė, jog Kylie belieka tik džiaugtis gyvenimu ir toliau stebinti savo gerbėjus nuostabiomis dainomis, vieną dieną įspūdingą pop žvaigždės gyvenimą pertraukė skausminga žinia apie ligą. Kad serga krūties vėžiu, Kylie sužinojo šiltą 2005 metų gegužės dieną - kaip tik tada, kai buvo itin sėkmingai prasidėjęs pop žvaigždės „Show Girl“ koncertinis turas. Kylie iš viso turėjo pasirodyti 20 koncertų. Tačiau visi jie buvo atšaukti.

minogue2.jpgNetrukus pasaulį apskriejo žinia – dainininkei konstatuotas krūties vėžys. Sukrečiančią naujieną pop dievaitė išgirdo Melburne. Sužinojusi apie nelaimę ji dar turėjo ryžto ir jėgų kreiptis į savo gerbėjus. Dainininkė atsiprašė dėl nutraukto koncertinio turo ir viltingai pažadėjo: „Aš tikrai dar grįšiu pas jus visus. Ir visai greitai!“ Koncertinio turo organizatoriai stebėjosi ir kartu žavėjosi Kylie stiprybe, o gerbėjai buvo raginami pasilikti bilietus, kuriuos jie buvo įsigiję į savo dievaitės koncertus, ir tikėti, kad Kylie koncertai būtinai dar įvyks. Tik vėliau ji prisipažino, kad sužinojusi apie klastingą ligą, iš pradžių pasijuto taip, tarsi jos jau nebebūtų, tačiau agentams pavyko ją nuraminti: „Mes niekur nepabėgsime, lauksime tavęs tiek, kiek reikės“. Kylie palaikė net Australijos premjeras, suorganizavęs kampaniją „Palaikykime Kylie“. Į pagalbą suskubo garsi dainininkė, pati sirgusi šia baisia liga - Olivia Newton, kuri per spaudą kreipėsi į žmones, prašydama gerbti sergančios garsenybės privatumą.

Išbandė alternatyviosios medicinos gydymo būdus

Garsioji dainininkė pradėjo gydymą. Jai buvo atlikta operacija bei taikoma chemoterapija. Tačiau serganti Kylie neužsidarė nuo visų tylos siena ir nesislapstė. Atvirkščiai – daug bendravo su žmonėmis. Žinoma, daugiausia su sergančiais vėžiu. Ir tai jai padėjo gauti daugiau žinių apie įvairius šios ligos gydymo būdus. Atkakli dainininkė pasinaudojo budistų patarimais ir išbandė veiksmingus alternatyviosios medicinos gydymo būdus. Kad lengviau būtų „susidoroti“ su chemoterapija, dainininkei buvo taikomi specialūs bioenergetiko seansai, kurių metu specialistas viena ranka spinduliavo Kylie šviesiąją energiją, o kita „traukdavo“ iš kūno negatyviąją. Taip pat ji išbandė vizualizacijos praktiką, „Reiki“ (gydymas energija dedant ant kūno rankas), jai buvo atliekami specialūs masažai. Kylie taip pat iš esmės pakeitė savo mitybą. Padariusi viską, ką galėjo, Kylie ėmė dar tvirčiau tikėti pasveiksianti. „Taip, liga pakeitė mano kūną, tačiau vis dar gyvenu tame pačiame kūne“, - bandė juokauti ji. - O tuo, kuo tikėjau anksčiau, dabar tikiu dar stipriau. Žinau, kad tikrasis žmogaus grožis gimsta iš vidaus“. Gydytojai, gydę dainininkę galėjo tik pasidžiaugti, jog liga buvo diagnozuota dar ankstyvoje stadijoje ir jų pacientė po gydymo kurso sparčiai gyja.

Po aštuoniolikos mėnesių į sceną Kylie grįžo itin energinga ir puikiai nusiteikusi. „Buvau tikras energijos vulkanas“, - juokėsi ji. - „Kai plaukai ėmė atauginėti ir pagaliau galėjau nuo galvos nusiimti skarelę, tada iš tiesų patikėjau, kad vėl galiu dirbti taip, kaip ir anksčiau“.

 

Rašyti komentarą


Security code  

2024 m. liepos 19 d., Penktadienis