Kai medikai Laurai Cannon (23) praėjusį lapkritį diagnozavo krūties vėžį. Merginą ši žinia pribloškė, tačiau ji buvo pasiryžusi ligą įveikti stilingai.

Laura pradėjo rašyti savo tinklaraštį „Laura Louise And Her Naughty Disease“ apie tai, kaip jaunai merginai išlikti stilingai ir moteriškai, kai privalai iškęsti sunkų chemoterapijos kursą. Laura savo tinklaraštyje fiksavo visą savo ligos eigą nuo tada, kai nusiskuto galvą plikai, iki pasidarė abiejų krūtų šalinimo operaciją. Laura Cannon sako, kad kai jai pradėjo taikyti chemoterapijos kursą, jis vis tiek norėjo būti graži, sveika ir stilinga, nepaisant to, kad ėmė slinkti visi plaukai, o nagai pajuodavo.

„Nenorėjau išėjusi į miestą ar susitikti su draugais atrodyti kaip vargšė nelaiminga mergaitė“, – tikina Laura. Mergina savo tinklaraštyje kitoms su panašia liga kovojančioms merginoms rašydavo patarimus, kaip pasidarius makiažą paslėpti pavargusį po chemoterapijos veidą bei kaip įvairiomis madingomis detalėmis nukreipti dėmesį nuo plikos galvos.

Laura savo tinklaraštyje taip pat mokydavo, kaip prisiklijuoti dirbtines blakstienas, kai savos iškrenta, taip pat akcentuodavo, kad būtina ir toliau rūpintis savo veido oda bei ją nuolat drėkinti.

Dabar ligą įveikusiai merginai jau pradėjo ataugti plaukai. „Galbūt žmonės matydami mano trumpų plaukų šukuoseną manys, kad seku madą, ir kad taip trumpai nusikirpti buvo mano pačios pasirinkimas. Šito aš tikiuosi“, – savo tinklaraštyje rašo Laura Cannon. Merginos tinklaraštis yra pelnęs vieno prestižinio žurnalo apdovanojimą, o sunkią ligą išsigydžiusi Laura Cannon planuoja parašyti romaną, paremtą savo patirtimi.


Informaciją parengė „Lietuvos sveikata“