0

file50454586 91b74cf5Svarbu suvokti, jog krūties vėžys, nors ir rimta diagnozė, tačiau nereikalaujanti skubių medicininių sprendimų. Tai reiškia, jog patvirtinus diagnozę jūs turėsite užtektinai laiko aptarti tolesnes diagnostikos procedūras ir gydymo būdus su savo gydytoju, su partneriu, šeima ar draugais. 

Jūs turite būti tikra, jog gydymo planas, kurį jums siūlo gydytojas, yra pats geriausias jūsų individualiam atvejui.

Mes norime Jums suteikti informacijos, kuri padės suprasti krūties vėžį ir įsitikinti, jog jums buvo atlikti visi reikiami tyrimai prieš apsisprendžiant dėl jums tinkamiausio gydymo plano.

Čia rasite daug informacijos apie ankstyvų krūties vėžio stadijų nustatymo metodus, tačiau kai kurie iš aprašytų tyrimų taip pat tinka ir atsinaujinusiam ar metastazavusiam krūties vėžiui nustatyti.

Labai svarbu kuo geriau suprasti krūties vėžio diagnozę. Tik tada jūs galėsite aiškiai matyti, kokios yra Jūsų pasirinkimo galimybės kovojant su šia liga, o tai padės apsispręsti ir sukurti jums tinkamiausią ligos gydymo planą.

Taigi būkite pasiruošusios aktyviai įsitraukti į kovą su liga ir suprasti, ką šiuo metu jūsų kūnui tenka patirti. Tai padės jums įveikti šį nelengvą, bet prasmingą laikotarpį.

Pacientui yra svarbu kuo aktyviau dalyvauti procese, kai jam parenkamas individualus gydymo planas, nes kiekvienas vėžio atvejis yra ypatingas kaip ir jo gydymas. Taip besielgiantis pacientas tampa ne pašaliniu stebėtoju, o aktyviu veikėju ir prisiima dalį atsakomybės kovoje su liga.

O tai ir yra sėkmės raktas kovai su vėžiu.

 

Jei aptikote krūtyje kokį nors neįprastą darinį

Kaip elgtis išgirdus diagnozę?

Apsisprendžiant dėl gydymo

Klinikinė krūtų patikra

Krūties vėžio vaizdinė diagnostika

Krūties biopsijos metodaiRašyti komentarą


Security code  

2024 m. vasario 24 d., Šeštadienis