0

su dobilu.jpgMetas, kai jūs išgirstate vėžio diagnozę, yra labai nelengvas ir kupinas nerimo. Jį dar labiau apsunkina tai, jog jūs turite priimti sprendimus, nors dar nesate visiškai susitaikiusi su liūdnomis naujienomis.

Skirtingai nei kitos vėžio formos, krūties vėžys gali būti gydomas labai įvairiais metodais, kurių kiekvienas turi savo pranašumų bei trūkumų ir tinka toli gražu ne kiekvienam pacientui. Apsispręsti dėl geriausiai jums tinkančio gydymo gali būti nelengva – tai sudėtingas procesas.

Krūties vėžiu sergančios moterys neretai gali išgirsti daug skirtingų gydytojų nuomonių ir gauti keletą skirtingų gydymo planų pasiūlymų. Todėl labai svarbu į susitikimus su gydytojais atsivesti žmogų, kuriuo jūs pasitikite ir kuris galėtų išklausyti jums pateikiamą informaciją bei priminti jums svarbiausius šios informacijos punktus. Taip pat pravartu būtų užsirašinėti gydytojo pateikiamą informaciją arba paprašyti gydytojo, kad jis tai padarytų už jus.

Išlikite rami. Dauguma gumbelių nereiškia nieko blogo. Trys iš keturių krūties navikų, kurie iš pradžių buvo įtariami dėl krūties vėžio, vėliau pasirodė esą gerybiniai.

 

 

Rašyti komentarą


Security code  

2024 m. vasario 24 d., Šeštadienis