0

Tarptautinę kovos su vėžiu dieną pasaulis kalba apie tai, kaip galėtume padėti sergantiems, kaip galėtume padėti vieni kitiems šia liga nesirgti. Į šią kovą galime stoti kiekvienas iš mūsų.

Labai džiaugiamės, kad Įveikligą.lt kolektyvas gyvuoja jau dvejus metus – šią dieną, būtent vasario 4 d. – kovos su vėžiu dieną, mes kartu su Jumis kalendoriuje pažymime, kaip Įveikligą.lt gimtadienį. 2009 metų vasario 4 d. startavo pirmasis lietuviškas vėžio gidas internete. Tą pačią dieną mes pasirašėme po Tarptautinės kovos su vėžiu organizacijos (UICC) deklaracija ir pažadėjome visomis priemonėmis prisidėti prie informacijos apie vėžį sklaidos.

Žinia, kad Jums, naršantiems internete ir ieškantiems daugiau informacijos apie šią ligą, mes esame reikalingi, mus skatina dirbti dar daugiau. Versdami straipsnius į lietuvių kalbą, ieškodami patarimų vėžio centruose užsienyje, kur prioritetu laikoma visapusiška pagalba ligoniui, mes galime padėti sergantiems mūsų bičiuliams ir artimiesiems. Šis noras tapo tuo, ką dabar matote Jūs. 

Mes, žurnalistai, laisvalaikį skiriantys portalui Įveikligą.lt ir toliau padėsime ieškoti atsakymų, papasakosime apie tai, ką nauja sukuria mokslininkai, pasidalinsime istorijomis, kuriose nepaisant sunkios ligos yra daug vilties ir noro padėti vieni kitiems, patarti ir pasidalinti mintimis. 

Dėkojame mūsų informaciniams partneriams ir rėmėjams, labai džiaugiamės, kad šiandien mūsų nauju draugu tapo UAB „Adminsta“, kuri administruoja 82 daugiabučius Vilniaus mieste. Šios įmonės direktorius pasiryžęs įgyvendinti projektus, kurie daugiabučiuose gyvenančioms šeimoms padėtų ilgai džiaugtis gera sveikata.

 

 

Ačiū ir Jums, kada esate kartu su mumis! Nors tikrai norėtųsi, kad gyvenime susitiktumėme ne tokiomis akimirkomis...

 

Linkime kuo didesnės sveikatos!


Dalia Vencevičienė
Įveikligą.lt vyr. redaktorė

 

 

Rašyti komentarą


Security code  

2024 m. balandžio 18 d., Ketvirtadienis