1

Kovos su vėžiu simboliu tapęs legendinis dviratininkas Lance‘as Armstrongas vėl atsidūrė dėmesio centre. 38 metų amerikietis susilaukė sūnaus Max‘o. Tai jau ketvirtas L. Armstrongo vaikas, bet pirmasis pradėtas natūraliu būdu. 

armstrongas.jpgarmstrongo sunus maxas.jpgPo trejų metų pertraukos į didįjį sportą sugrįžęs Lance‘as Armstrongas po daugiadienių „Giro d‘Italia“ lenktynių, skubėjo namo į JAV. Čia birželio 4 dieną jam gimė sūnus. Naujagimis vardu Max‘as sveria daugiau nei 3 kilogramus. Tėvai džiaugiasi, kad sūnus gimė visiškai sveikas ir labai gražus. Max‘o nutrauką, tėvas jau patalpino savo svetaineje internete.

Su Max‘o mama Anna Hansen sportininką prieš metus suvedė būtent kova su vėžiu. Jie susipažino viename iš Lance‘o rengtame labdaringame vakarėlyje. Anna taip pat dirbo organizacijoje, padedančioje vėžiu sergantiems žmonėms. 

Max‘as – jau ketvirtas L. Armstrongo vaikas, tačiau pirmasis, pradėtas natūraliu būdu. Trys vaikai iš pirmosios santuokos – dešimtmetis Luke ir aštuonerių metų dvynės Isabella bei Grace gimė po dirbtinio apvaisinimo, panaudojus spermą, kuri buvo užšaldyta prieš dviratininko gydymą chemoterapija. Po intensyvaus gydymo nuo sėklidžių vėžio, L. Armstrongas jau nebesitikėjo dar kartą tapti tėvu natūraliu būdu. „Esu nepaprastai laimingas. Savo jausmus žodžiais net sunku apsakyti“, - džiaugėsi dar kartą tėvu tapęs L. Armstrongas. 
 

© Įveikligą.lt

 

Rašyti komentarą


Security code  

Komentara  

#1 AS 2009-06-07
Tokio istorijos tik parodo kokie mes esam pazeidziami bet tuo paciu ir kokie stiprus! Tikrai daug priklauso nuo musu paciu, musu noro ir tikejimo
Quote
2020 m. liepos 16 d., Ketvirtadienis