4

Nesvarbu, ar esi sveikas, ar sergi, ar nori padėti savo artimui, visais atvejais norisi sužinoti apie vėžį kuo daugiau. Įveikligą.lt kolektyvas nori, kad mūsų svetainėje rastumėte atsakymus į Jums rūpimus klausimus, diskutuotumėte, pateiktumėte savo pasiūlymus bei pageidavimus.

Mūsų užduotis pateikti Jums kuo daugiau informacijos, supažindinti su naujienomis iš Lietuvos ir viso pasaulio, papasakoti įdomiausias istorijas.

Mes norime, kad Jūs nesijaustumėte vieniši su Jus kankinačiomis abėjonėmis ir klausimais. Todėl skiltyje Jūsų mintys kviečiame Jus pasidalinti rūpimais klausimais bei papasakoti savo gydymosi ar išgijimo istorijas, patarti kitiems.

Mums talkina kompetentinga Medicinos atstovų taryba, kuri, tikimės, plėsis. Norime sulaukti dar didesnio medikų susidomėjimo, kuriems rūpi mūsų visų sveikata.

Įveikligą.lt – projektas, skirtas Jums visiems besidomintiems sveika gyvensena. Esame dėkingi medikams už pagalbą, šeimoms už palaikymą ir linkime mums visiems kuo stipresnės sveikatos ir tikėjimo savo jėgomis.

 

 

Rašyti komentarą


Security code  

Komentara  

#4 Viktoras 2015-09-23
Labas, sergu limfoma.Istorijos pradžia buvo tokia-jaučiaus neblogai, tik retkarčiais užeidavo silpnumas, bet kadangi buvo kitų ligų su panašiais simptomais tai nekreipiau dėmesio. Turėjau praeiti komisiją dėl darbo ir buvo atliktas bendras kraujo tyrimas, rado padidėjus leukocitų, pasitikrinus pas kraujo gygytoją įtarė, kad lėtinė limfo leukemija 0stadija,paaiškino kad esant šiai ligai gydymo nėra reikia laukti kol pasieksi kitą stadiją tada taikoma chemoterapija.Tikrinaus kas 2-3 mėnesius , leukocitų ir limfocitų skaičius didėja, Šiaulių gydytoja praneša, kad ligos eiga stabili reia laukti. Įtampa siaubinga. Užsiregistruoju pas onkohematologą Klaipėdos jūrininkų ligoninėje, ten atliko visus tyrimus ir nustatė, kad sergu marginalinės zonos limfoma 4stadiją, praėjau gydymą chemoterapiją, plius naudojau homeopatinį gydymą, po to išoperavo blužnį.Jau nuo balandžio mėnesio jaučiuosi gerai,kraujo tyrimai normos ribose. Ačiū Klaipėdos jūrinikų ligoninės Gydytojoms Malciutei ir Gimbutytei-tikros Gydytojos. Jeigu kas sega šia liga galiu pasidalinti savo patirtimi smulkiau.
Quote
#3 Irena 2013-08-03
Laba diena, norėčiau užsisakyti į elekrtoninį paštą šį leidinuką. Ar būtų galima? Aš pati turiu sveikatos problemų(rematoidinis artritas)
Quote
#2 Audrius Šimaitis 2010-11-02
Norėčiau pasveikint su labai gražia iniciatyva ir palinkėti kuo geriausios sėkmės. Audrius
Quote
#1 Saule 2009-11-05
Laba diena, geriausi linkejimai dirbant gera darba! Gal galite patikslinti, kas sudaro Jusu tinklapio Medicinos atstovu taryba?
Quote
2024 m. liepos 19 d., Penktadienis