0

Svetainės Įveikligą.lt specializacija – žinių pateikimas bei įvairiausių naujienų publikavimas onkologinių ligų gydymo bei prevencijos klausimais.

„Jūsų mintys“ kaip Įveikligą.lt svetainės dalies (iveikliga.lt) tikslai – pasikeitimas patirtimi, klausimų susijusių su onkologinėmis ligomis aptarimas ir sprendimas. „Jūsų mintys“ gali dalyvauti bet kuris lankytojas, sutinkantis su šiuo dokumentu ir svetainės Įveikligą.lt Taisyklėmis.

„Jūsų mintys“ yra privati Įveikligą.lt savininkų nuosavybė. Šios skilties darbo taisykles nustato pats svetainės Savininkas ir Administratorius, kadangi turi į tai pilną teisę. Jūsų dalyvavimas „Jūsų mintys“ automatiškai numato sutikimą su šiomis taisyklėmis.

Visa medžiaga esanti skiltyje „Jūsų mintys“ atspindi išimtinai jos autorių nuomonę. Svetainės Administracija neužtikrina medžiagos išsamumo, naudingumo ir teisingumo. Už straipsnių, komentarų, konsultacijų ir diskusijų panaudojimą atsakingas pats diskusijų skilties ir tinklapio vartotojas.

Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokią medžiagą, kurią Jūs skaitote, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi iveikliga.lt svetaine, naudojate išimtinai savo nuožiūra bei rizika.

Įveikligą.lt neatsako už jokią materialinę ir nematerialinę žalą, kurią gali patirti fiziniai ar juridiniai asmenys ir kuri galėjo tiesiogiai ar netiesogiai atsirasti kaip iveikliga.lt portale pateiktos informacijos padarinys.

Svetainės administracija nekontroliuoja svetainės dalyvių paskelbtos informacijos turinio ir neatsako už jį.

Visa atsakomybė už iveikliga.lt portale pateiktos informacijos teisingumą ir atitikimą Lietuvos Respulikos teisės aktams tenka informaciją pateikusiam asmeniui/diskusijų dalyviui. 

Informacija apie prieštaringą informaciją paskelbusį asmenį gali būti suteikta tretiesiems asmenims tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Administracija pasilieka teisę bet kokią paskelbtą informaciją panaikinti iš iveikliga.lt portalo ir forumo, jeigu ši informaciją prieštarauja forumo naudojimo taisyklėms arba Lietuvos Respublikos įstatymams.

Svetainės Administracija saugo konfidencialią vartotojo informaciją paslaptyje, bet tai gali negalioti dalyvių grubiai pažeidžiančių Taisykles atžvilgiu. Šiuo atveju bet kuri prieinama informacija gali būti panaudota sprendžiant klausimą apie dalyvių elgesį ir jo buvimo diskusijų ar komentarų skiltyse tikslingumą. Be vidinių priemonių, Administraciją gali pasitelkti teisėsaugos organus bei interneto tiekėjus priklausomai nuo Taisyklių pažeidimo sunkumo ir formos.

Administracija taip pat pasilieka teisę viešai paskelbti apie tokių veiksmų rezultatą (išskyrus privačią informaciją) tuo atveju, jei mano, kad tai reikšminga svetainei.

Naudodami svetainę ir joje pateikiamą medžiagą bet kuria forma, Jūs tuo pačiu sutinkate su šiame dokumente paskelbtomis sąlygomis. Jeigu jums nepriimtinos šio dokumento sąlygos, Jums derėtų nedelsiant atsisakyti dalyvauti svetainės diskusijose ir nenaudoti jose esančios medžiagos.

Svetainės Administracija pasilieka teisę redaguoti, perkelti ir šalinti bet kurias žinutes savo nuožiūra.

Svetainės iveikliga.lt pateikiamoje medžiagoje gali būti techninių netikslumų ar tipografijos klaidų. Administracija gali daryti pakeitimus ar pataisas bet kuriuo metu.

 

Rašyti komentarą


Security code  

2024 m. liepos 19 d., Penktadienis