4

Draudžiama be raštiško Įveikligą.lt leidimo naudoti ir platinti interneto svetainėje iveikliga.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją (taip pat ir svetainės dalyvių komentarus, nuotraukas) kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.

Visos autorinės teisės priklauso Įveikligą.lt. Dėl iveikliga.lt portale esančios informacijos panaudojimo kreipkitės el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Gavus leidimą iš savininko, kopijuojant svetainės turinį nuorodos į šaltinį yra privalomos.
 

Savininkas siekia, kad svetainėje pateikiama informacija būtų tiksli, patikima ir atnaujinta. Nors pateikiama informacija gaunama iš patikimų šaltinių, tačiau klaidų ir netikslumų gali pasitaikyti. Savininkas neprisiima atsakomybės už klaidingą informaciją, netikslumus bei informacijos naudojimo pasekmes ar dėl to tiesiogiai ar netiesiogiai patirtą žalą. Informacija pateikiama taip, kaip nurodyta, ir tokia, kokia yra, be garantijų dėl jos išsamumo, tikslumo, tinkamumo ar teisingumo.
 

Bet koks publikuojamos iveikliga.lt informacijos kopijavimas, siekimas ją kopijuoti ar kitaip panaudoti, nei tai nustatyta Įveikligą.lt svetainėje, yra neteisėtas.
 

Bet koks neteisėtas šios svetainės informacijos bei fotografijų panaudojimas užtraukia atsakomybę pagal LR įstatymus.

 

 

Rašyti komentarą


Security code  

Komentara  

#4 Christina32Alford 2012-03-11
People deserve very good life time and mortgage loans or short term loan will make it better. Just because people's freedom is grounded on money state.
Quote
#3 BurnsLANA 2011-10-18
The home loans suppose to be useful for guys, which are willing to organize their business. As a fact, that is very comfortable to receive a bank loan.
Quote
#2 LARAChrista 2011-09-15
If you want to buy a house, you will have to get the mortgage loans. Furthermore, my mother commonly utilizes a short term loan, which supposes to be really rapid.
Quote
#1 NashDELLA 2011-09-12
Have no a lot of money to buy a building? Worry no more, because it's available to take the business loans to solve all the problems. Hence get a car loan to buy all you need.
Quote
2024 m. liepos 19 d., Penktadienis