13


Žindymas mažina vėžio riziką

Ar žinote, kad žindymas ne tik pagerina motinos medžiagų apykaitą, bet ir sumažina įvairių tipų auglių atsiradimo tikimybę ne tik motinos, bet ir kūdikio organizme?
Plačiau >>


Ką turime žinoti apie chemoterapiją?

Dažnam, išgirdus žodį „chemoterapija“, kyla baugūs vaizdiniai. Siekdami sugriauti kai kuriuos visuomenėje susiformavusius mitus, siūlome sužinoti daugiau apie šį vėžio gydymo būdą, kaip veikia chemoterapiniai vaistai ir kokie dažniausi chemoterapinio gydymo šalutiniai reiškiniai.
Plačiau >>


Maži nusiskundimai – rimtos ligos?

Dažnai į tokius dalykus, kaip pilvo pūtimas, skrandžio graužimas ar hemorojus, numojame ranka. Tačiau ilgainiui besikartojant nemaloniems pojūčiams, gali reikšti, jog laikas pasikonsultuoti su gydytoju. Medicinos mokslų daktaras gydytojas Gintautas Radžiūnas pataria, kada reikia kreiptis į gydytoją, kad nebūtų per vėlu.
Plačiau >>


10 būdų, kaip išvengti makšties infekcijos

Gydantis chemoterapija, nusilpsta moterų imuninė sistema ir atsiranda nepageidaujami reiškiniai, tokie kaip makšties infekcijos. Kaip nuo to apsisaugoti?
Plačiau >>


Ar gero žmogaus turi būti daug?

UICC – tarptautinė kovos su vėžiu organizacija šiuos metus skelbia „Aktyvios vaikystės metais“. Manoma, kad tokia akcija atkreips suaugusiųjų dėmesį ir privers labiau susimąstyti apie savo ir vaikų sveikatą, didesnį šeimos fizinį aktyvumą ir sveiką mitybą. Šios organizacijos specialistų duomenimis, viršsvoris gali paskatinti onkologines, širdies, kraujagyslių ir kitas ligas, todėl būtina problemą spręsti tuojau pat, pradedant formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius dar vaikystėje.
Plačiau >>


Kodėl einame išsitirti tik tada, kada suserga draugas ar kaimynas?

Tarptautinės kovos su vėžiu organizacijos (UICC) duomenimis, sergamumas vėžiu mažesnis tose šalyse, kur žmonės gerai informuoti apie vėžio prevenciją, sveiką gyvenimo būdą ir reguliariai tikrinasi sveikatą.
Plačiau >>


Ar galiu vairuoti automobilį po chemoterapijos seanso?

Kitą savaitę man pradedamas gydymas chemoterapija. Tačiau neturiu kas mane nuveštų į ligoninę ir parveštų namo. Ar galėsiu automobilį vairuoti pats?
Plačiau >>


Kaip papasakoti dukrai apie ŽPV vakciną?

Kaskart, kai išrandama nauja prevencinė priemonė, susiduriama su ta pačia dilema: pasinaudoti naujove ar ne?
Plačiau >>


Kas yra vėžio sukeltas nuovargis ir kaip jį nugalėti?

Mes visi kartais pasijaučiame pavargę, tačiau žmonės, kurie serga vėžiu, su nuovargiu susiduria kur kas dažniau. Gydymo metu jis tampa tikra kančia ir neretai yra lydimas pykinimo, depresijos ir skausmo. Kokios nuovargio priežastys ir ką galime padaryti, kad jaustumėmės geriau?
Plačiau >>


Ar galima gerti alkoholinių gėrimų, jei Jums atliekama chemoterapija?

Natūralu, kad artėjant šventėms, šis klausimas išlieka aktualus daugeliui žmonių, kuriems atliekama chemoterapija. Tačiau, kaip ir dėl daugelio kitų Jūms rūpimų dalykų, susijusių su gydymo eiga, ir tai, kaip ji keičia Jūsų gyvenimą, rekomenduojame pasitarti su gydytoju.
Plačiau >>


Ar galiu gerti energetinius gėrimus vėžio gydymo metu?

Žinoma, energetiniai gėrimai atrodo labai patraukliai ypač tada, kada trūksta jėgų nuveikti kasdieninius darbus. Tačiau, energetiniai gėrimai yra prisotinti cukraus ir kofeino, kurie gali sukelti energijos „sprogimą“, tačiau tik trumpam.
Plačiau >>


Kas yra gimdos kaklelio displazija?
Ar galėsiu pastoti ir išnešioti sveiką kūdikį, jei man diagnozuota ši liga?

Neseniai Įveikligą.lt gavo moters laišką, kuriame ji nuogąstauja, ar sirgdama gimdos kaklelio displazija galės išnešioti ir pagimdyti vaikutį. Daugiau apie šią ligą specialiai mūsų svetainės lankytojoms pasakoja gydytoja ginekologė dr. Ingrida Kravčenkienė.
Plačiau >>

 

Rašyti komentarą


Security code  

Komentara  

#13 Artūras 2016-01-04
Papildymas: Dr. Leonard Coldwell jau išgydė apie 35000 žmonių nuo vėžio, gydo su 92,3% sėkmės tikimybe, yra parašęs puikių knygų kaip apie savo metodiką, apie savipagalbą. Knygos "The Only Answer to Cancer", "The Only Answer to Stress, Anxiety and Depression", ... . Jo knygų galima užsisakyti per Amazon. Tikiuosi ši informacija papildys Jūsų arsenalą kaip kovoti su šia liga.
Quote
#12 REGINA 2015-10-01
Laba diena, Noriu paklausti ar po chemoterpijos kurso galima skiepytis nuo erkinio encefelito. sergu kaiušidžių vėžiu. PO ANTROS CHEMIJOS VĖŽINIŲ LAĄSTELIŲ BUVO 2X KARTUS NUO 9-10. RUGSĖJO 3 D. PASISKĖPIJAU BLOGAI JAUČIAUSI. RUGSĖJO 15 D BUVAU klaipėdoje dariausi testą vėžinių lastelių buvo 10000. GALVOJAU KLAIDA PASIDARIAU PO SAVAITĖS PAKARTOTINAI TADA JAU BUVO 600. dĖKOJU UŽ ATSAKYMĄ.
Quote
#11 Aleksasėė 2015-06-22
Sveiki, Mama keletą metų delsė parodyti daktarams atsiradusį guzą ant rankos. Neseniai pasitikrino, daktaras įtaria kad tai limfoma ir anot jo 'negera'. Tas 'negera' reikia suprasti kaip piktybinė? Artimiausiu metu darysis magnetinį rezonansą, po to biopsiją. Gal kas nors turėjote panašių atvejų ir galite pasidalinti? Ko tikėtis? Įvairios mintys veda iš proto, nesusikoncentruoju darbe, nežinau ką daryti :(
Quote
#10 angeliuka 2014-12-24
Sveiki ,norejau pasiteirauti, ko negalima valgyti, ar vengti tam tikru maisto produktu, padarius smegenu auglio operacija? Auglio truputi palikta, todel norisi kuo labiau sumazinti tikimybe jo augimui vel...
Quote
#9 es 2014-04-13
Redai, patikrinkite dar toksoplozmozės variantą arba citomegalo virusą
Quote
#8 Reda 2014-03-08
Sveiki, noriu pasiteirauti. Karta vyrui staiga smarkiai padidejo limfmazgiai po smakru, daviau tavegilio ir iskviaciau greitaja. Si suleido dar vaistu nuo elergijos. Ir stai po kiek laiko tai vel pasikartojo, bet nieko tokio ka valge tada neragavo, pries tai atrode labai pavarges ir suleidus tu paciu vaistu, nepraejo visa para. Ir dar pries tai vakare buvo istinusi desine plastaka,buvo visas paraudes ir jautesi taip lyg is vidaus degtu, iki ryto viskas susitvarke. Ar tai gali buti tik elergija? Aciu!
Quote
#7 Jonas 2012-10-22
Kai gydytojai neranda ligos,žmogus ateina pas mane ir kartu ieškome priežasties ir ją šaliname...www.reiki.teisingas gyvenimas.lt 864058585
Quote
#6 Doatas 2012-01-22
Sveiki,noriu paklausti kokia liga galiu sirkti, ir kur kreiptis, esant tokiems simptomams: Pradžioje krečia drebulis apie 1val.,lyg būtų šalta,kyla kraujospūdis ir padidėja pulsas Atsigulu į lovą, šiltai šiltai apsikloju, irdrebulis nustoja, tada kyla kūno temperatūra iki 38-39c . Tai trunka apie 3-4val., po to pulsas normalizuojasi, temperatūra po truputi nukrenta savaime, po6-8val. jaučiuos neblogai. Toki simptomai prasidėjo nuo 2011m pavasario, ir kartojasi kas mėnesi, o dabar dažneja Karta kviesta buvo greitoji, išvežė i ligonine, padarė tyrimus. peršvėčia plaučius, bet Nieko blogo neranda { inkstose rado nedidelę cista}. Gydytojai negali man paaiškinti, yra irkas Man yra ir kaip gytytis?. Man76 metai, noriu sužinoti kur kreiptis ir kas galėtu man būti? Iš anksto dėkoju už atsakymą Su pagarba Donatas 2012 sausio 22d
Quote
#5 Jonas 2011-03-12
Mielieji,gal pasidalintumėte patirtimi,ką darote apart vaistų....negi daugiau nieko?Aš visai kitaip gyvenu....nors turėjau tą pačią ligą.
Quote
#4 Liana 2010-07-09
Turiu atlikusi indeli herceptino....Jei kam reikia,kreipkites.
Quote
2024 m. liepos 19 d., Penktadienis