4

Vėžys yra labai įvairialypis. Kiekviena vėžio forma yra unikali savo savybėmis, susirgimo priežastimis ir gydymo būdais.

Jeigu ieškote informacijos apie tam tikrą vėžio tipą, paspauskite ant Jums rūpimo pavadinimo ir čia rasite glaustą informaciją apie ligą, jos gydymą ir profilaktiką.

A-F


G-H


I-K


L-R


S-Z

Rašyti komentarą


Security code  

Komentara  

#4 Jonas 2012-10-22
Vėžys yra mutavę ląstelės ir jos gali įsikurti bet kur....www.reiki.teisingas gyvenimas.lt 864058585.Jonas
Quote
#3 Dalia 2009-01-27
Miela Jurate, Kaip teigiama medicininiuose šaltiniuose, chordoma yra retas kaulų vezys. Statistiskai, pvz. Anglijoje, is 500 kaulu vezio atveju, chordoma diagnozuojama apie 20 ligoniu. Chordoma yra navikas, kuris vystosi stubure (60 - 70 proc.), arba kaukoleje (40-30 proc.). Kodel susergama sio tipo veziu, gydytojai negali tiksliai pasakyti. Jei chordoma prasideda stubure gali pasireiksti tokie simptomai, kaip judejimo ar zarnyno sutrikimai. Jei kaukoleje - galvos svaigimas ar skausmai, veido kaulu skausmas, sunkumas kramtyti ar ryti ir pan. Gydymo budai: chemoterapija, radioterapija, chirurgija ar biologine terapija. Aciu Jums uz klausima. Sios ligos aprasyma, patalpinsime musu svetaineje artimiausiomis dienomis. Jeigu domina platesne informacija, ir jei galite skaityti angliskai, apie sia liga rasite daugiau informacijos cia: www.http://www.cancerbackup.org.uk/Cancertype/Bone/Typesofbonecancer/Chordoma
Quote
#2 jurate 2009-01-26
kas yra chordoma?
Quote
#1 Irmante 2009-01-09
Aciu, tokios issamios informacijos dar niekur neradau. Tikiuosi nepritruks entuziazmo ir toliau tesite si darba Irmante
Quote
2024 m. liepos 19 d., Penktadienis