6

000017.jpgE.Paukštės nuotr.

Natūraliosios medicinos istorija tokia pat sena, kaip ir žmonija. Tūkstančius metų žmonės visame pasaulyje renka augalus ne tik dėl jų grožio ar maistingumo, bet ir dėl jų vaistinių savybių. O augalų paruošimo būdai perduodami iš kartos į kartą.

Apie vaistinių augalų naudojimą ir jų poveikį vis dažniau kalba moderniosios medicinos atstovai. Vaistiniai augalai naudojami įvairių ligų gydymui, stiprina organizmo apsaugos sistemą ir leidžia organizmui pačiam kovoti su liga. Šioje skiltyje, Jums pateiksime arbatų ir užpilų, atskirų augalų poveikio sveikatai aprašymus. Informaciją nuolat atnaujinsime ir papildysime naujomis. Tačiau prašome Jūsų įsidėmėti, kad gydymas žolelėmis nevienodai veikia skirtingus organizmus ir jų gebėjimą išgyti savaime. Augalai gali būti nepakankamai pajėgūs gydyti visus negalavimus ir nebūtinai tinka visiems žmonėms, tačiau kuo daugiau sužinosite, tuo daugiau jausitės stipresni nugalėti ligą. To Jums ir linkime.

 


Dėmesio!
- prieš pradėdami vartoti vaistinius augalus, būtinai pasitarkite su savo gydytoju!

 

Skaitykite:


Tikrasis margainis gali padėti chemoterapijos pažeistoms kepenims

Granatai gali apsaugoti nuo pavojingų infekcijų?

Kinų tradicinė medicina vėžį gydo kaip ligų visumą

Ciberžolė naikina vėžines ląsteles

Kava gali padėti sumažinti gimdos vėžio riziką

10 klaidų, kurias darome vartodami vaistažoles

Liaudies medicina: priešnavikinės vaistažolės

Fitoterapeuto patarimai

Ugniažolė

Indijos medicina vėžio profilaktikai siūlo žolelių mišinį

 

 

Rašyti komentarą


Security code  

Komentara  

#6 Jonas Gimbutis 2012-06-27
Visi augalai gydo,jei žinome,ką gydome ir kaip.:)
Quote
#5 Ligita 2012-04-06
o aš manau, kad žoliniai, natūralūs maisto papildai tikrai padeda. Ne visos uogos ir vaisiais, žolelės, kuriuos gauname parduotuvėse, turguose nusipirkti būna jau tokie sveiki ir ekologiški. Kai pats neaugini, nežinai, ką perki.
Quote
#4 Jonas 2011-05-18
Aš tai atsargiai su papildais,nes kūnas po kurio laiko "nebemoka"pats pasigaminti,ko jam reikia.Man geriau graikiniai riešutai,bruknės,alyvuogės,avižos...to pilnai užtenka ir pigiau.
Quote
#3 Antanina 2011-05-05
Sveiki,daug yra komentaru del papildu, jei ne zoliniai papildai, tai manes ko gero jau nebebutu, nes vaistai pakenke mano kepenus ir labai daug metu truko ,kol as atsistaciau.Iejus i tinkl.www.padeksau.com galima rasti ivairiu labai gerai subalansuotu papildu.
Quote
#2 Poniai JANINAI 2009-03-27
o jus nebijote vartoti tokiu vaistu? ar turi jie licencijas, ar jie saugus?
Quote
#1 Janina 2009-03-27
Sveiki, Ką tik išėjau iš tinklapio www.tampony.blogspot.com Sudomino aprašyta produkcija. Kam brangi sveikata, gera savijauta, nepatingėkite ir perskaitykite. Išklausykite videoįrašą. Jeigu susidomėjote šiuo produktu, parašykite man į el. paštą: Šią informaciją sužinojau iš pažįstamos. Janina
Quote
2024 m. liepos 19 d., Penktadienis